بادامچیان در مطبوعات
۱۳۹۴/۶/۱۷
بادامچیان در مطبوعاتبادامچیان در مطبوعات روزنامه شرق در روز پنج شنبه مورخ 12 شهریور 94 در صفحه اول خود طنز تصویری از دکتر بادامچیان، مهندس میر سلیم و آقای حبیبی را به چاپ رساند و تحلیلی از نیم قرن فعالیت موتلفه اسلامی را ارائه داد.

روزنامه شرق در روز پنج شنبه مورخ 12 شهریور 94 در صفحه اول خود طنز تصویری از دکتر بادامچیان، مهندس میرسلیم و آقای حبیبی را به چاپ رساند و تحلیلی از نیم قرن فعالیت سیاسی موتلفه اسلامی را ارائه داد که طبق معمول با همان نگاه و مواضع اصلاح طلبانه تقریر شده بود. شرق عنوان این مقاله را سیاسیون بازار گذاشته بود و توجه نداشت که مهندس میرسلیم و آقای حبیبی هیچ گاه در امور کسبی و اقتصادی نبوده اند و مهندس میر سلیم وزیر فرهنگ و ارشاد بوده و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام است و سابقه ریاست دایره المعارف اسلامی را نیز دارد و استاد پر سابقه دانشگاه است.

درون تحلیل آمده است کهموتلفه اسلامی راست سنتی است که اتفاقا بقیه مطالب مقاله دلالت بر اینکه موتلفه اسلامی از آغاز تاسیس در سال 41 در خط امام خمینی است که خط اسلام ناب محمدی می باشد و همواره انقلابی بوده و با سلطه گری غرب و جریان راست و چپ تقابل و مقابله کرده است در بقیه تحلیل حرکت موتلفه اسلامی در جهت ائتلاف اصولگرایان و جلسات مشترک با تشکل ایثارگران و پایداری را مورد نقد و انتقاد قرار داده است به تصور اینکه این حرکت ائتلاف گرا منحصرا در سه تشکل مذکور می ماند.

در حالیکه حرکت موتلفه و سایر اصولگرایان به طرف شورای هماهنگی نیروهای اصولگرا با محوریت روحانیت پیش می رود و شعار موتلفه اسلامی در این انتخابات یک فهرست، یک صدا با محوریت روحانیت، در خط ولایت است و امید دارد که همه نیروهای اصولگرا با شورای هماهنگی اصولگرایان همکاری نمایند