اقدام آمریکا علیه گروه تروریستی داعش سیاستی غلط است.
۱۳۹۳/۷/04 ۱۲:۰۲:۵۳
اقدام آمریکا علیه گروه تروریستی داعش سیاستی غلط است.اقدام آمریکا علیه گروه تروریستی داعش سیاستی غلط است. اسدالله بادام چیان، نایب رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی: اقدام آمریکا علیه گروه تروریستی داعش سیاستی غلط است. گروه تکفیری داعش با کمک آمریکا و اروپایی ها روی کار آمد و هم اکنون کارهای چریکی را یاد گرفته اند و اگر به کشور های شان باز گردند، مانند بمب عمل می کنند، از این رو آمریکا عصبانی شده و قصد نابودی آنها را دارد. آمریکا می خواهد پس از پیروزی کامل سوریه بر داعشی ها، برای بازسازی مناطق شان دست نیاز به سمت آنها دراز کنند، اما غافل از اینکه سوری ها مانند ایران کشورشان را بازسازی خواهند کرد.

 

کاشان- ایرنا- نائب رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی، اقدام آمریکا علیه گروه تروریستی داعش را سیاستی غلط و مسخره دانست.

  به گزارش ایرنا، «اسدالله بادامچیان» پنجشنبه شب درحاشیه دیدار با آیت الله «عبدالنبی نمازی» نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: دولت آمریکا روش احمقانه ای را در پیش گرفته و در این کار نیز شکست خواهد خورد.

وی افزود: چون ملت سوریه انتخابات آزاد انجام داده، حامیان دولت بشار اسد مقابل داعش به پیروزی رسیدند.

وی خاطرنشان کرد: گروه تکفیری داعش با کمک آمریکا و اروپایی ها روی کار آمد و هم اکنون کارهای چریکی را یاد گرفته اند و اگر به کشورهایشان بازگردند، مانند بمب عمل می کنند، از این رو آمریکا عصبانی شده و قصد نابودی آنها را دارد.