سایر خبرها
مدعیان خردگرایی مراقب رفتار امروز تندروهای اصلاح طلب باشند
اغماض در بررسی صلاحیت قانونی، ضد حق‌الناس است
زنان و جوانان حضور جدی در پیشنهادات موتلفه به اصولگرایان دارند
حق الناس نامزدی غیرصالح
جلسه شورای راهبردی گروه امر به معروف و نهی از منکر حزب موتلفه اسلامی
بادامچیان در مطبوعات
تشکیل جلسه رابطین استان ها در همگرایی
بادامچیان در پاسخ به آنا: رقابت، ماهیت هر انتخاباتی است و انتخابات خبرگان نیز مستثنا نیست
بادامچیان در پاسخ به «خبرگزاری دانشجو»: حمایت جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از لیست ائتلاف اصولگرایان به عهده خودشان است
بادامچیان: شورای هماهنگی فراگیر اصولگرایان به‌زودی تشکیل می‌شود
دولت نباید به دنبال مجلس دولت‌فرموده باشد/ مردم معمولا جریان های سیاسی را غافلگیر می‌کنند
بادامچیان: دولتمردان بدانند توافق هسته ای باید در مجلس بررسی شود
مصاحبه اختصاصی رسا با دکتر اسدالله بادامچیان (4) موسوی و رهنورد، شاگردان پیمان بودند؛ افکار پیمان التقاطی است
چه کسی توان حل مشکلات مردم را دارد؟
امام فرمود ملت رئیس جمهور خاطی را به جهنم خواهد فرستاد
موسوی و کروبی «تحت مراقبت» هستند/ محاکمه شوند به چندبار اعدام محکوم می شوند
۹ دی ماه سنگ محکی برای شناخت انقلابی بودن یا نبودن افراد است
اتهام‌زنی به شورای نگهبان رویه اصلاح‌طلبان است/توصیه‌هایی به هر ۲جناح
پرورش از اولیل کسانی بود که بنی صدر را شناخت/ کسی که دستگیری‌اش کار انقلاب را لنگ گذاشت .
چالش‌های استانی شدن انتخابات
عمر خانه احزاب پايان يافته است، مگر آنكه طرحي نو ارائه شود و اصلاحاتي در ضوابط و مقررات صورت بگيرد.
اسیدپاشی در اصفهان
2 همایش پیام آور
اقدام آمریکا علیه گروه تروریستی داعش سیاستی غلط است.
بادامچیان: افراط‌گری مورد قبول اسلام نیست
بتوانیم با غیر اصولگرایان هم وحدت می کنیم
 
دوگانه «انتخابات تونسی» و «اغتشاش» در راه است.
21/11/93
هشدار انتخاباتی بادام چیان دوگانه «انتخابات تونسی» و «اغتشاش» در راه است.دوگانه «انتخابات تونسی» و «اغتشاش» در راه است. نایب رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: وابستگان استکبار درصدد انتخابات تونسی با باطنی آمریکایی برای مجلس آینده هستند.

ایب رییس شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: وابستگان استکبار درصدد انتخابات تونسی با باطنی آمریکایی برای مجلس آینده هستند.به گزارش خبرگزاری فارس از کازرون، اسدالله بادامچیان در آیین جشن انقلاب که با حضور امام‌ جمعه کازرون و جمعی از خانواده‌های معظم شهدا و اقشار مختلف مردم در مسجد سید ابراهیم این شهر برگزار شد با گرامی‌داشت دهه پرفروغ فجر انقلاب به بیان خاطراتی از دوران انقلاب پرداخت و اظهار داشت: در طول 16 سال مبارزه میان حق و باطل، مستکبران با شکل‌های گوناگون و با توسل به انواع فریب و دروغ مانع حرکت حق‌طلبانه ملت ایران می‌شدند که به لطف خدا و رهبری مقتدرانه حضرت امام (ره) موفق نشدند.

 

وی به ظهور جریان‌های گوناگونی ازجمله مجاهدین، فرقان، لیبرال و جبهه ملی و نهضت آزادی و ... در طول مدت مبارزه ملت ایران با رژیم ستم‌شاهی اشاره کرد و گفت: برخی از شخصیت‌های این جریانات با تغییر چهره و شخصیت‌تراشی با دروغ و فریب وارد عرصه انقلاب شده بودند و در ظاهر مخالف شاه بودند اما در باطن اعتقادی به امام نداشتند.

 

این عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی تصریح کرد: در سال 57 که استکبار ناباورانه به سرنگونی رژیم پلید شاه یقین پیدا کرد به مهره‌چینی و بدل‌سازی مبارزه اقدام کرد که ازجمله آنان بنی‌صدر بود که هیچ نقشی در انقلاب نداشت.

 

بادامچیان ادامه داد: پس از انقلاب با اختیار گرفتن روزنامه کیهان و اطلاعات توسط برخی توده‌ای به‌جای اینکه امام و بزرگان انقلاب را تبلیغ کنند به برجسته کردن چهره‌هایی مانند بنی‌صدر و منافقان و فرقان آمریکایی پرداختند.

 

وی اضافه کرد: بنی‌صدری که هیچ نقشی در انقلاب نداشت با کلک و دروغ چهره‌سازی شد و یک‌دفعه انقلابی از آب درآمد و توانست رأی مردم را جذب کند و رئیس‌جمهور شود.

 

بادامچیان به جنگ تحمیلی هشت‌ساله که توسط استکبار رقم خورد اشاره کرد و متذکر شد: دنیای استکبار با کمک نوکران خود، زمانی که شکل‌گیری حرکت صحیح انقلاب را در کشور دید جنگ هشت‌ساله را بر ملت ایران تحمیل کرد.

 

وی گفت: امروز سی‌ و ششمین سالروز انقلاب اسلامی را در حالی پشت سر می‌گذاریم که با یاری خدا و درایت رهبری فرزانه انقلاب اسلامی در قله اقتدار جهان قرار داریم و در برابر هیچ ابرقدرتی سر تسلیم فرود نیاورده‌ایم.

 

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی تصریح کرد: باوجود تحریم‌های مضاعفی که از سوی استکبار و دشمنان بر ملت ما روا داشته شده از زیربنای اقتصادی محکمی برخورداریم و حتی یک ریال بدهی ارزی نداریم.

 

بادامچیان ادامه داد: در حال حاضر کشورهای اروپایی دچار مشکلات اقتصادی شده‌اند و حتی آمریکا به‌عنوان بدهکارترین کشور در دنیا محسوب می‌شود.

 

وی به مذاکرات 1+5 اشاره کرد و متذکر شد: این جای افتخار است که وزارت خارجه ایران به نمایندگی از جمهوری اسلامی یک‌تنه محکم در مقابل پنج ابرقدرت ایستاده و از حقانیت ملت بزرگ ایران دفاع می‌کند.

 

این مسئول حاضر شدن دنیای استکبار در پای میز مذاکره و گوش دادن به خواسته‌های بزرگ ملت ایران را نشان از عظمت و عزت کشور برشمرد و از جوانان و مدیران خواست قدر موقعیت خود را بدانند و از دعواهای سیاسی و جناحی پرهیز کرده و هم‌گرایی و وحدت خود را حفظ کنند.

 

بادامچیان در پایان به برگزاری دو انتخابات پیش رو «مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی» اشاره کرد و متذکر شد: دشمنان برای هر دو این انتخابات برنامه و نقشه دارند تا بتوانند افرادی را به مجلس بفرستند که در ظاهر ایرانی و اسلامی و در باطن آمریکایی مانند انتخابات تونسی باشد.

 

وی گفت: دنیای استکبار چنانچه موفق نشود افراد موردنظرشان را به مجلس بفرستد در پی طرح‌ریزی نقشه اغتشاش و اعتراض خیابانی است.

 

 

print

 

 
صفحه اصلی | درباره دکتر | تصاویر | مصاحبه | دیدارها | مقالات | لینکها | نظر سنجی | ارتباط با ما

© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دکتر بادامچیان می باشد.
استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع بلامانع است.