مقالات

۱۳۹۴/۵/۲۲ چرا تروریست ها، آمریکایی نمی کشند؟کشور های فراوانی از جهان در آتش تروریسم می سوزند و مردمان بیگناه کشته می شوند.
بیشتر

۱۳۹۴/۵/۲۱آزادی در سئوال!!!در ایام ماضی، رندانی بودند که می داستند مردم رندان را پذیرا نیستند عالمی را یافتند و ردای مریدی او را بر دوش انداختند هر چند او می دانست که اینان رندانند نه مریدان، و آنها می دانستند که او ابزار است و نه مراد، رندان آن عالم را تبلیغی بسزا کردند تا مرمان در اطرافش گرد آمدند اما از اتفاق روزگار از عالم کاری برنیامد و مردم ناامید گشتند و پرسش های آنان از آن عالم بی پاسخ ماند و بازار رندان کساد گشت. رندان به چاره نشستند.....
بیشتر

چهره شناسی(قسمت اول)از اولین نیازهای هر فرد سیاسی و سیاستمدار شناخت صحیح چهره های سیاسی است. به ویژه در دوران استعمار و سلطه گری جهانی، که استعمارگران با شبکه های فراماسونری در تخریب چهره های ملی و اسلامی، و در تحریف واقعیت های سیاسی، و تبلیغ مهره های بدلی برنامه ریزی جهانی و بومی داشته و دارند.
بیشتر

از تاریخپس از پیروزی مشروطه، تا آغاز حکومت دیکتاتوری رضاخان، 19 سال فاصله است. در این 19 سال باید 10 مجلس که دوره اش 2 ساله بود تشکیل می شد. 7 سال مجلس تشکیل شد و 12 سال کشور بدون مجلس بود در این 19 سال که 228 ماه می شود. 30 دولت تشکیل و کنار رفت. تقریبا هر هفت ماه یک دولت. 90 بار این 30 دولت هر کدام هفت ماهه، دولت را ترمیم کردند. از وزرای این 30 دولت، 13 نفر که اکثر فراماسونر انگلیسی هستند هر یک 40 بار وزیر شده اند. این یعنی بی ثباتی حکومت مشروطه. در حکم مشروطه به امضای مظفرالدین شاه، نام مجلس شورای اسلامی، آمده است....
بیشتر

عبرت بیاموزیمامیر مومنان(ع): شیطان 6 هزار سال عبادت داشت سالی که یا سال زمین است یا سال های دیگر، با یک غرور و تمرد از از فرمان خدای متعال، شیطان شد. محمد رضا شاه: من سیاستمدار بزرگی هستم که سیاستمداران برگ جهان از من نظر می گیرند. به او می گفتند: اعلیحضرت همایون شاه، خدایگان، آریامهر، ... سرانجام: ویلان و سرگردان، نه راه پیش داشت و نه راه پس، مرگ با ذلت در میان نفرت ملت.
بیشتر

 
صفحه اصلی | درباره دکتر | تصاویر | مصاحبه | دیدارها | مقالات | لینکها | نظر سنجی | ارتباط با ما

© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دکتر بادامچیان می باشد.
استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع بلامانع است.